Holky si to rozdaly v centru Bratislavy: Došlo na pěsti i na kopance do hlavy!

Autor:

EXTRÉM

1 / 2 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔
Holky si to rozdaly v centru Bratislavy: Došlo na pěsti i na kopance do hlavy!
Dvojice mladých dívek se rozhodla vyřídit si účty za bílého dne v historickém centru slovenského hlavního města. Všechno sledovali překvapení Bratislavané. Někteří mladíci se pokoušeli dívky oddělit. Jiní prostě jen vše natáčeli na mobilní telefony.

Na šokující video uveřejněné slovenskou facebookovou skupinou Policajti obektivne upozornil slovenský zpravodajský server Topky.sk. Zatímco někteří kolemjdoucí se pokoušeli zběsilé bojovnice odtrhnout, jiní se rozhodli je natáčet a povzbuzovat.

Na videu je patrné, jak dívka v černých šatech razantně napadala svůj protějšek v černých kalhotách. Druhá dívka byla očividně v defenzivě. Útočnice v šatech ji však nepřestávala bít ani ve chvíli, kdy se mezi ně pokusilo postavit několik mladých mužů.

Taháním po zemi za vlasy, údery a kopy, za které by se nejspíše styděli i zápasníci MMA, se pokoušela vybít si na své sokyni zlost až do posledního okamžiku. V jednu chvíli pronásledovala druhou dívku, která se před ní marně pokoušela utéct. Dostihla ji, srazila ji k zemi a pokračovala v bití, přestože ji zezadu pevně svíral dospělý muž.

Mnozí z těch, kdo video okomentovali, se pozastavovali nad tím, že většina přítomných se vůbec nepokoušela dívky od sebe odtrhnout a souboj přerušit. Jednoduše vytáhli mobilní telefony a všechno klidně natáčeli.

Pokračování na další straně ->

Může se hodit:

Další

Comments are closed.