Jak to vidí chlap – ideální partner aneb pravidla ve vztahu

Autor:

OSTATNÍ

1 / 2 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Ideální partner by neměl v žádném případě mluvit o své minulosti a stejně tak to vidí i muži. Výjimka může být pouze tehdy, máte-li otázky na partnera, o kterých chce mluvit a které vás zajímají. Jestliže však mlčíte nebo se bavíte o jiném tématu a z ničeho nic přejdete na minulost, je to špatně. Zkuste si stanovit pravidla ve vztahu, která budete oba dodržovat. Jedině tak se můžeme bavit o dlouhodobém vztahu s budoucností. Jak to vidí chlap v nově začínajícím vztahu?

Jak to vidí chlap

Článek je dnes věnován především pro ženy a stanovuje určitá témata, o kterých muži ve vztahu nechtějí slyšet. Pokud tedy nestojíte o to, aby váš vztah během pár dní skončil, zkuste se vyhnout těmto konverzacím. Jedná se o věty, které dokážou muže vytočit opravdu za pár vteřin a není se čemu divit. Kdo by chtěl v domácnosti bývalého přítele své současné přítelkyně? S největší pravděpodobností uznáte, že asi nikdo.

Řeč o bývalém partnerovi musí stranou

Musíte se smířit s tím, že už sdílíte bydlení s novým partnerem. Není tedy vhodné do nové domácnosti neustále tahat jméno bývalého partnera. Mnoho žen nedokáže přestat myslet na svého bývalého partnera, a to zapříčiňuje hádky, které ve většině případů končí rozchodem. Zkuste si z hlavy jméno bývalého partnera úplně vytlouct. Jedině tak si dokážete dlouhodobě udržet současný vztah.

Do postele si přitáhněte pouze partnera

Jak to vidí chlap v posteli a zvlášť tehdy, kdy si do ní partnerka nosí cizí jména? Jde o největší chybu, která vždy velmi ohrozí váš současný vztah. Nemusí se to ovšem týkat pouze cizích jmen, ale i hlášek typu byl jsi skoro tak úžasný, jako můj ex. Tato věta možná vašeho partnera rozzlobí více, než kdybyste si do postele přivedla cizí jména. Myslete pouze na vašeho partnera, určitě existují důvody, proč jste spolu.

Počet sexuálních partnerů může být na škodu

Žádného partnera neohromíte tím, kolik jste měla v posteli sexuálních partnerů. Jestliže je toto číslo nízké, nikomu to neublíží a váš partner bude z vaší upřímnosti nadšený. Otázky na partnera jsou součástí každého vztahu, jen ne vždy mohou pomoct. V opačném případě, kdy je vaše číslo, co se týče sexuálních partnerů vysoké, rozhodně s touto konverzací nezačínejte sama.

Velikost přirození ex partnera nikdy nesdělujte

Ideální partnerka by také neměla mluvit o přirození či jiných dokonalých částech těla svého bývalého partnera. Nejhorší věta, která by na vašeho partnera působila jako červený hadr na býka je řeč o tom, jak ho má kdo velký. To platí převážně u žen, které se nestydí říct, že ho máte o dost menšího, než jejich ex. Jestliže by zazněla tato věta, počítejte s tím, že si rovnou můžete začít balit své kufry. Pravidla ve vztahu zkrátka musí být, jinak by se nemohlo mluvit o dlouhodobě trvajícím vztahu.

S tebou nemám orgasmus

Jak to vidí chlap podle vás, pokud byste mu řekla, že s ním nedosahujete orgasmu? Položte si otázku, jak byste se cítila vy a pak se vžijte do role svého partnera. Nezapomínejte na to, že vše je o komunikaci a jestli jste spolu krátce, musíte o těchto věcech mluvit. Otázky na partnera jsou důležité jak v životě, tak v posteli. Nestyďte se a prokažte váš zájem i při milování.

Pokračování na další straně ->

Může se hodit:

Comments are closed.