Trapas komentátora O2 TV Sport. Nevěděl, že mluví do vysílání: Vyp*canci v éteru!

Autor:

DOMÁCÍ

1 / 2 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Myslel si, že promlouvá jen ke kolegům, a tak si pustil pusu na špacír. Jenže komentátor O2 TV Sport Václav Pilný se chybou režiséra dostal do živého vysílání!

Myslel si, že promlouvá jen ke kolegům, a tak si pustil pusu na špacír. Jenže komentátor O2 TV Sport Václav Pilný se chybou režiséra dostal do živého vysílání!

Do fotbalového zápasu Sparty s Libercem zbývalo ještě pár minut, což dvojice komentátorů Václav Pilný s Alešem Svobodou využila k hodně neformální debatě. V posledních dnech totiž O2 TV Sport – a především její hokejová redakce – schytávala veřejný lynč za kvalitu přenosů.

Pouštěli se do ní nejen fanoušci, ale i lidé z České televize. A právě jim zřejmě Pilný adresoval svá následující slova, v nichž kritiky parodoval: „Se*ou se, kam nemaj, a ještě za to chcou love! Vyp*canci z O2!“ rozchechtal se do mikrofonu.

Jenže tenhle výlev neslyšeli jen jeho pobavení kolegové, šel přímo do celostátního vysílání! Diváci O2 TV Sport, kteří tou dobou sledovali sobotní hokejový mač Olomouc – Brno, se totiž zničehonic ocitli na kopané a museli si vyslechnout komentátorův výlev!

„Jedná se o pochybení režie, která na několik málo okamžiků přepnula po přestávce hokeje na chystaný fotbalový přenos. A pochybení je i na straně komentátora, který porušil interní pravidla,“ vysvětlil s omluvou tiskový mluvčí O2 TV Sport David Solnař. A Pilný za »vyp*cance« půjde na kobereček…

Tyto hlášky slyšeli diváci živě
„Doufám, že budou komentovat líp než včera. To byla tragédie, co tam předváděli! Tragédie celýho O2!

Se*ou se, kam nemaj, a ještě za to chcou love! (smích)

Vyp*canci z O2! Zlatá hokejka cézet, vole. VY-P*-CAN-CI! Vy vyp*canci z O2!“

Pokračování na další straně ->

Může se hodit:

Comments are closed.