Vánoční filmy pro děti vykouzlí úsměvy na tvářích

Autor:

OSTATNÍ

1 / 2 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Přicházejí Vánoce a mnoho rodičů se ptá, jaké vánoční filmy pro děti pustit letošní rok. Rok od roku je to těžší a těžší. Děti zvládají za jedny Vánoce několik desítek filmů, a přitom tvorba nových není plně dostačující. I přes to, že mají děti oblíbené určité filmy, to rovněž nedostačuje k tomu, aby se zabavili na celé svátky. Pojďme se společně podívat na vánoční filmy pro děti, které jste možná ještě neviděli. Jestliže ano, pak vám nezbývá nic jiného, než počkat na nové pohádky nebo filmy.

Vánoční filmy pro děti

Prvním filmem, který je vhodný pro děti je Grinch, kromě toho v letošním roce vyšel druhý díl. Jedná se o příběh zeleného chlupatého příšeráka, který nemá Vánoce příliš v oblibě a ze všeho nejvíce miluje svou jeskyni. Mimo jiné se rád nechává obskakovat svým psem, kterého pojmenoval Max. Popsaný příběh je z nového dílu, který byl vydán v roce 2018. Připravte se na příběh dlouhý přibližně 86 minut. Na nejmenovaných serverech si tento díl vysloužil hodnocení ve výši 72 %.

Shrekoleda

Jedná se o krátký film, který je jakýmsi rozšířením k filmové sérii Shrek. Jde o příběh, kdy se Oslík snaží do vesnice přivodit Vánoční náladu. O tu bohužel z počátku Shrek nestojí, do té doby, než se proti němu postaví Fiona. Ta je pevně rozhodnuta se s dětmi sbalit a odejít. Shrek se nad sebou následně zamyslí a Vánoční přípravy tak vypuknou v plném proudu. Délka filmu je v rozmezí od 20 do 25 minut.

Velká vánoční jízda

Vánoční filmy pro děti dokážou rozveselit nejedno dítě a co si budeme povídat, k Vánocům prostě patří. Ptá se vás vaše dítě neustále na otázku, jak to ten ježíšek nebo Santa Claus dělá? Za jedinou noc dokáže obletět celý svět a vy nevíte, jakou odpověď mu sdělit? Pusťte mu film s názvem Velká vánoční jízda. Jedná se o 3D snímek, který děti neodlepí od obrazovek. U filmu společně s dětmi strávíte 93 minut. Hodnocení filmu na nejmenovaných serverech je rovněž 72 %, jako u Grinche.

Rudolf 1998

Tři Vánoční filmy pro děti vám nestačily a vy chcete další tipy? V tom případě máme pro vás dobrou zprávu, zdaleka ještě nekončíme. Další film neboli pohádka je z roku 1998 a nese název Rudolf. Jedná se o sobího kluka, který se narodil v Santově vesnici. Bohužel se narodil se svítícím červeným nosem, kvůli kterému se mu ostatní ve vesnici smáli. Jednoho dne však zachránil Vánoce a stal se tak oblíbeným.

Šťastný a veselý Madagaskar

Naším posledním tipem na Vánoční filmy pro děti je Šťastný a veselý Madagaskar. V hlavní roli zde účinkuje stará a známá parta zvířátek, která utekla z New Yorské zoo přímo do vysušené pouště v Africe. Na neštěstí v Africe přistane i nečekaná návštěva, kterou není nikdo jiný než samotný Santa Claus. Po pádu si ovšem nepamatuje své vlastní jméno, natož úkol, který má splnit. Nezbývá tak nic jiného než s partou zvířátek zachránit Vánoce.

Pokračování na další straně ->

Může se hodit:

Comments are closed.